گرانترین اسباب بازی‌هایی که قیمت آن ها را باور نمی‌کنید(2)

1397-09-26

گرانترین اسباب بازی‌هایی که قیمت آن ها را باور نمی‌کنید(2)

در مقاله قبلی 10 مورد از گران‌ترین اسباب‌بازی‌های دنیارا نام بردیم در ادامه بقیه موارد را ذکر خواهیم کرد:

 

11.بازی واک اِ مول یا شکار موش کور (Whac-a-mole)، به ارزش 32.444 دلار

اسباب بازی

یکی دیگر از سرگرمی های فانتزی که توسط شرکت هممچر شلمر، ساخته شد، دستگاه بازی شکار موش کور یا واک اِ مول)  Whac-a-mole ( با تحمل وزن 589 پوند) 034 کیلوگرم( بود که بسیار سفارشی و دارای درب ها و قفسه های کنترل از راه دور)ریموت دار(برای لیکورهای)نوشیدنی ها مورد علاقه شما ،بود. این دستگاه، همچنین به بلندگوهای داخلی)توکار( مجهز بود که افکت ها و جلوه های صوتی را به خوبی ،پخش می کرد.

12– فلوکس واگن صورتی حامل بار در قسمت عقب  Beach Bomb، به ارزش 444.5. دلار

اسباب بازی

متاسفانه تولید این دسته از ماشین های کوچک هات ویلز، بدین علت که این نوع ماشین، بر روی مسیرهای مسابقه ساخت کمپانی ماتیل، کار نمی کند، متوقف شده است. طراحی عجیب و غریب اسباب بازی، داشتن یک تخته ی موج سواری در قسمت پشتی ماشین، آن را برای کلکتورها)جمع کنندگان اشیاء کلکسیونی( بسیار مطلوب ساخته است. تا کنون تنها دو نسخه صورتی از این مدل خاص یافت شده است و شواهد مبنی بر این است که صاحب یکی از آنها 4445. دلار برای آن پرداخت کرده است.

13– پستانک پلاتینی ،به ارزش 82.444 دلار

اسباب بازی

جواهرساز Matt Case، این پستانک را در فوریه 5403 به ارزش 82.444 دلار و به صورت سفارشی برای جواهراتی Russell & Case ساخته است. در واقع این پستانک ،به طور خاص برای کودک و نوجوان نوپا بریتانیا در مرکز کنوانسیون BT طراحی و ساخته شده بود، این پستانک از جنس پلاتین خالص و وزن آن 524 گرم  است.

14-جرثقیل باری لیونل 2213 )2213 Lionel) ، به ارزش 82.444 دلار

اسباب بازی

این جرثقیل باری مدل 3394 Lionel ، اگرچه ممکن است در ظاهر ساده و محقر به نظر برسد، اما در واقع نمونه اولیه بسیاری از مدل های جرثقیل در دهه 0624 است. در شرایط ایده آل، قیمت این جرثقیل در حراج و مزایده آنلاین، حتی تا مبلغ 82،495.52 دلار نیز رسیده است و آن را به یکی از گران ترین اقلام که تاکنون در eBay فروخته شده، بدل ساخته است

15. مسیرمسابقه لمانز(Le Mans) پورشه 719، به ارزش 052.444 دلار

اسباب بازی

بدون شک طرفداران مسابقات اتومبیل رانی اسلات از یافتن این نسخه کامل از پورشه مدل 60. که یک ردیف اتومبیل اسلات چوبی در مقیاس35: 0 را در دل خود جای داده است، هیجان زده خواهند شد. این مسیر اتومبیل رانی، باز تولید و همانند سازی قدیمی ترین مسابقه ورزشی فعال در جهان در مسیر نمادین Le Mans )لمانز(در فرانسه است. اگر شما 052444 یورو در اختیار داشته باشید، این وسیله می تواند از آن شما باشد.

16– اتومبیل الماس هات ویلز(Hot Wheels)، به ارزش 044.444 دلار

اسباب بازی

برند هات ویلز از شرکت ماتیل، به مناسبت 44 امین سالگرد تاسیس کمپانی خود، یک ماشین مخصوص که روکش آن سراسر از الماس بود با قیمت 044.444دلار، تولید کرد. این نمونه یکی از گران قیمت ترین ماشین های اسباب بازی در جهان بود که تا به حال ساخته شده است، این مدل از طلای سفید 08 عیار ساخته شده و با بیش از 5.44 جواهر پوشیده شده است.

17- کارت مصور Pokemon Pikachu(پوکمون پیکاچو) به ارزش 444.024 دلار

اسباب بازی

بازی کارت مسابقه)کارت بازرگانی هم معنی می دهد( پوکمون برای اولین بار توسط جادوگران ساحلی در آمریکای شمالی در ژانویه سال 0666 معرفی شد. به نظر می رسد که یکی از نادرترین کارت های تولید شده، کارت مصور پیکاچو است که به ندرت دارای دو ستاره است. تاکنون تنها شش کارت از این نمونه کارت ساخته شده است، که آن را به یکی از نادرترین عناصر مجموعه ای)عناصر کلکسیونی( که تا کنون تولید شده است، بدل ساخته است.

18.سرباز اسباب بازی- به ارزش 544.444 دلاری

اسباب بازی

این هنر دستی در سال 0693 توسط دون لوین)Don Levine( ساخته شده است. 44 سال بعد ،نمونه ی اولیه تندیس G. I. Joe ، هنگامی که در حراج به قیمت 544.444 دلار فروخته شد، به گران قیمت ترین سربازاسباب بازی در جهان بدل گشت. این پیکره یک لباس گروهبان که با دست دوخته شده است را بر تن دارد و بیانگر یک ظاهر خسته و درمانده از نبرد است.

 

21.مونوپولیMonopoly( طلایی– به ارزش دو میلیون دلار)

اسباب بازی

مونوپولی که در ایران به نام ایروپولی و روپولی هم شناخته می شود، نام یک بازی است که توسط شرکت برادران پارکر و به صورت بسته بندی توسط شرکت هزبرو آمریکا منتشر شده است. مونوپولی در واژه به معنای انحصارگری است. موضوع بازی مونوپولی تلاش بازیکن ها برای در دست گرفتن انحصاری خانه های خاص در زمین بازی است.

ارزش گران ترین نسخه جهانی بازی تخته ای مونوپولی، تقریبا 5 میلیون دلار برآورد شده است. صفحه بازی مونوپولی که باطلای 08 عیار و جواهرات گرانقیمت روکش گردیده، توسط جواهر ساز اهل سان فرانسیسکو، سیدنی موبل)Sidney Mobell(در سال 0688 طراحی و ساخته شده است. او یک سال طول کشید تا این شاهکار را تمام کند.

22. تدی خرسه12 لویی ویتون استیف، به ارزش 5.0 میلیون دلار

اسباب بازی

این عروسک، توسط Steiff، طراح خرس عروسکی  و Louis Vuitton، خانه مد فرانسوی، طراحی گشت است؛  تدی خرسه لویی ویتون – استیف ،عنوان گران قیمت ترین خرس عروسکی در جهان است. این اسباب بازی، در سال 5444 و در حراج موناکو توسط جسی کیم)Jessie Kim( از کره به قیمت هنگفت 444.044.5 دلار خریداری شد.

23. لامبورگینی مدل آونتادور، به ارزش 4.9 میلیون دلار

اسباب بازی

لامبورگینی آونتادور) Aventador( از جمله لوکس ترین و محبوب ترین ماشین های ورزشی است که حدود 444.444 دلارهزینه دارد. همانطور که باور نکردنی به نظر میرسد، یک مهندس آلمانی به نام رابرت گولپن)Robert Gulpen( یک نسخهمینیاتوری  با نام  لامبورگینی آونتادور 4077LP  طراحی کرده بود که ارزش آن 4.8 میلیون دلار بود. بله، نسخه مینیاتوری بیش از 04 برابر گران تر از ماشین واقعی بود. چرا؟ چون که از پلاتین، فیبر کربن، طلا و الماس ساخته شده بود.

24. خانه درختی باغ آلنویک( Alnwick به ارزش 9 میلیون دلار

اسباب بازی

هر کودکی دوست دارد در یک خانه درختی بازی کند و معمولاً ساختن آن، تنها چند تخته و والدینی ماهر را می طلبد. با این حال، اگر شما نمی خواهید وقت خود را هدر دهید و 9 میلیون دلار پول راکد و بدون استفاده در جایی پس انداز دارید، می توانید خانه درختی باغ آلنویک را خریداری کنید. این خانه، توسط شرکت  Treehouse برای دوک و دوشس)همسر دوک( اسکاتلندی ساخته شده بود، که بیش از 9444 فوت مربع )294 متر مربع( مساحت دارد.

25.قلعه عروسکی آستولات، به ارزش 8.2 میلیون دلار

اسباب بازی

گرانترین خانه عروسکی در جهان بیش از 03 سال است که توسط نجاران، طلاسازان، نقره کاران، شیشه گران و سایرهنرمندان، ساخته شده است که احتمالا نسبت به همه خانه های واقعی موجود در خیابان های محل زندگی شما، گران قیمتتر و با ارزش تر است. قیمت این خانه ی عروسکی 56 اتاقه در حدود 8.2 میلیون دلار تخمین زده شده است.

نوشته های استاندارد , , , ,
درباره najafi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اسباب بازی روپک
سبدخرید